Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dobrodošli na NS Auto Forum!

Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Telekom Srbija - 064/065 - Usluge, cene...  (Read 26590 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vule

• VIP Member
  • *
    • Brava Eco Friendly
    • NS Auto Forum
Telekom Srbija - 064/065 - Usluge, cene...
« on: March 04, 2007, 02:54:29 AM »

Postpaid

Potpisivanjem ugovora o pretplati postajete postpaid korisnik mt:s. Pri zasnivanju pretplatničkog ugovora treba da izaberete tarifni profil koji Vam najviše odgovora.

Postpaid tarifni profili su osmišljeni tako da zadovolje specifične želje i potrebe svih grupa korisnika i olakšaju im svakodnevnu komunikaciju, učine je jednostavnijom, bržom i efikasnijom. Pored visine mesečne pretlate, tarifni profili se razlikuju i po ceni minuta razgovora.

Svi razgovori se tarifiraju u sekundama bez zaokruživanja, a zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne tarifiraju. Ukoliko zatražite besplatno ćemo Vam dostaviti listing tj. detalje obavljenih razgovora i ostalih usluga koje se naplaćuju. Na taj način u potpunosti možete da kontrolišete Vaš mesečni račun.

BEL tarifni profil
Profesionalna tarifa
Poslovna tarifa
Mobilni internet
Specijalne tarife
Međunarodni pozivi

Prepaid

Prepaid usluga namenjena je onima koji primaju više poziva nego što zovu, ljubitelji su SMS komunikacije, nemaju vremena da razmišljaju o računu i rokovima plaćanja, smatraju da je ugovor suviše obavezujući, žele sami da odrede i kontrolišu koliko troše, uvek su u pokretu i dopuna prepaid kredita im ne predstavlja teškoću.

Prilikom kupovine prepaid SIM kartice svim korisnicima je dodeljen tarifni profil Toki koji, u skladu sa svojim potrebama, mogu da promene. Prva promena tarife je besplatna, a u ponudi su još dva tarifna profila: Tipi i Neti.

TOKI
TIPI
NETI
Međunarodni pozivi

Ortak lokator

Ortak lokator će Vam u svakom trenutku pokazati gde se nalaze Vaši prijatelji. Potrebno je da se Vi i Vaši prijatelji registrujete, kreirate svoje profile i možete da počnete pretragu. Servis je dostupan na celoj teritoriji Srbije, a za Beograd, Novi Sad, Suboticu, Pančevo, Čačak, Užice, Kruševac, Mladenovac i Kosjerić postoje i mape na kojima možete videti svoju i pozicije svojih prijatelja.

Da bi se korisnik registrovao za ovaj servis potrebno je da prihvati nečiju pozivnicu ili da kreira svoj profil u meniju podešavanja na početnoj WAP strani ili slanjem SMS-a sa tekstom Nadimak i imenom pod kojim želi da bude registrovan na broj 2242. Ovaj nadimak vide svi korisnikovi prijatelji kojima je uputio pozivnicu da se međusobno pronalaze i lociraju - koriste ovaj servis. Pored nadimka pozvani korisnici vide i broj telefona osobe koja ih poziva. Nadimak se u meniju podešavanja može promeniti u bilo kom trenutku.

Korisnički servis
Kako postati korisnik?
Roaming

Sve usluge

Mobilna telefonija Srbije / Cara Dušana 58, Beograd / email: office@mts.telekom.yu
“I’d rather lose by a mile because I built my own car than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don’t let someone else write the book.”

Cici

• Senior Member
  • *
Re: Telekom Srbija - 064/065 - Usluge, cene...
« Reply #1 on: March 07, 2007, 05:03:55 AM »

Nova usluga MTS-a, koja prilično koristi prepaid korisnicima...

Usluga se zove "Nazovi me", a omogućava prepaid korisniku, kada nema dovoljno kredita, da besplatno obavesti prijatelja iz mt:s mreže (prepaid ili postpaid) da ga pozove. Prepaid korisniku mt:s mreže, koji ima maksimalno dva dinara kredita na svom računu, na raspolaganju je 30 besplatnih "Nazovi me" poruka mesečno.

Korišćenje usluge je veoma jednostavno. Potrebno je samo da ukucate *140*, zatim u internacionalnom formatu broj telefona osobe s kojom želite da razgovarate, zatim # i na kraju da pritisnete slušalicu (npr: *140*9938164XXXXXXX#).

Vaš prijatelj će tada dobiti od Vas SMS poruku "Molim te nazovi me, nemam dovoljno kredita".

*Napomena: Usluga "Nazovi me" nije moguća u romingu.

Sasho

• Regular Member
  • *
    • Pikec Tuning Forum
« Reply #2 on: March 16, 2007, 04:57:26 PM »

I ja da napomenem da je usluga "pozovi me" moguca samo u okviru telekomove mreze, tj. ne moze se poslati na neki telenor broj.

Boda Tajson

• Regular Member
  • *
    • Lanos 1.6
    • SerbianMeteo.com
« Reply #3 on: June 17, 2008, 12:35:08 PM »

Telekomu zafalilo para... I naravno ne smatraju se duznim da posalju obavestenje korisnicima vec objave na webu pa ko vidi, vidi :twak:

30.05.2008.
Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama

mt:s od 1. juna primenuje nov način tarifiranja poziva u okviru minuta uključenih u pretplatu za pojedine postpaid tarifne profile. U skladu sa izmenama, u postpaid profilima Bel 50, Bel 100, Bel 150, Bel 200, Bel 400, Bel 1000, kao i Mix 250, Mix 500 i Mix 1000 obračunski interval za prvi minut razgovora je 60 sekundi, a zatim se poziv tarifira po sekundi. Pozivi u Sport Bel tarifi obračunavaju se na svakih 30, a u Kontakt plus tarifi na svakih 15 sekundi. Primena novog načina tarifiranja znači da se minuti uračunati u mesečnu pretplatu obračunavaju kao i ostali razgovori u nacionalnom saobraćaju.

Uz napomenu da su sve cene ostale nepromenjene, podsećamo da mt:s postpaid tarifni profili korisnicima nude brojne pogodnosti, kao i da je tarifni profil Mix najpovoljniji postpaid paket na tržištu sa cenom razgovora ka svim mrežama u nacionalonom saobraćaju već od 4,8 dinara.

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202&Type=1

kjlahgfkjlhfdgbsksgb

ChatNick

• Senior Member
  • *
« Reply #4 on: June 17, 2008, 01:02:50 PM »

Jel može neko da mi da link gde mogu videti informacije za 063 mrežu i Crnu Goru...
Za MT:S sam našao da je prijem poziva besplatan, a da je poziv 8 din za prepaid, a 7 za prepaid, samo nisam video da li za sve nacionalne mreže ili samo za 064?

basara

• Hero Member
  • *
  • Vorsprung durch Technik
    • BNL SYSTEMS
« Reply #5 on: June 17, 2008, 01:14:39 PM »

0639863 :)

Glogi

• Senior Member
  • *
« Reply #6 on: June 17, 2008, 01:58:07 PM »

Jel može neko da mi da link gde mogu videti informacije za 063 mrežu i Crnu Goru...
Za MT:S sam našao da je prijem poziva besplatan, a da je poziv 8 din za prepaid, a 7 za prepaid, samo nisam video da li za sve nacionalne mreže ili samo za 064?

Samo za dolazne pozive sa 64-65 mreze
"BMW ima veliku manu a to je "zadnja vuca". Kad ti dodje zima i sneg vozices u gepeku betonske blokove ili dzak cementa jer guza od BMW-a seta ko luda kad je kisa,a kamoli sneg.... A,svaki deo ti je ZA BMW-a da te glava zaboli,o potrosnji goriva da nepricamo..... "

ChatNick

• Senior Member
  • *
« Reply #7 on: June 17, 2008, 02:00:38 PM »

Nisam dobro napisao - sa 064 se zove, da li je isto ako zoveš nekoga sa 064 i sa 063? Jel to ista cena, ili je 064 7-8 dinara, a 063 52 ili koliko je već dinara kad zoveš iz CG?

Puky

• VIP Member
  • *
    • Singi inzenjering
Crazy, not stupid

Glupost je neunistiva, neunistivaaa!

ChatNick

• Senior Member
  • *
« Reply #9 on: June 17, 2008, 02:38:17 PM »

Od te poruke sam krenuo, ali ne piše pošto je minut razgovora sa 064 xxx xxx na 063 xxx xxx ako je 064 fizički u CG...
Oni navode Srbiju, Crnu Goru i BiH kao "regionalne centre" gde njihova mreža radi, što indirektno govori da misle na 064 -> 064.

Darko

• Urednik
  • *
    • Superb 1.4 tsi, Caddy 2.0 sdi
« Reply #10 on: February 18, 2012, 12:41:47 PM »

danas sam presao sa vipa na mts, i zadrzao broj... mts ima odlicnu promociju, moze da se potpise ugovor na 12 ili 24 meseca, i pritom svaki mesecni racun se placa 50 posto manje.. sad za 975 din mesecno, imam 600 minuta, 1500 poruka i 1500 megabajta
al cuore non si comanda

Interceptor

• VIP Member
  • *
    • Alfa 156 SW 2.0TS,´74 Fiat 128 sport, Honda Shadow
« Reply #11 on: February 18, 2012, 12:52:35 PM »

E pa jbg ja sam zbog malo slabije ponude u Novembru sa telekoma prešao u vip  :skenj2:
Better to fight for something then live for nothing

Darko

• Urednik
  • *
« Reply #12 on: February 18, 2012, 01:24:54 PM »

i ja sam tako ranije sa mts presao na vip.. medjutim ovo sto su sad izbacili je sjajno. u ovim uslovima ni one najskuplje tarife nisu skupe.. ako je bilo 4000 sad je 2000  :thumb:
al cuore non si comanda

Vule

• VIP Member
  • *
    • Brava Eco Friendly
    • NS Auto Forum
« Reply #13 on: February 18, 2012, 02:20:54 PM »

Bez konkurencije najgori operater na našem tržištu :)
“I’d rather lose by a mile because I built my own car than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don’t let someone else write the book.”

Darko

• Urednik
  • *
« Reply #14 on: February 18, 2012, 05:47:25 PM »

zasto tako mislis??
al cuore non si comanda

Pages: [1] 2   Go Up